joi 13 decembrie 2018
  • :

ANUNT PUBLIC 22.10.2018

Primăria Oraşului Roznov, cu sediul în jud. Neamţ, str. Tineretului, nr. 606, titular al planului, anunţă publicul interesat asupra disponibilizării proiectului de plan, finalizarea raportului de mediu şi organizarea dezbaterii publice pentru proiectul de plan propus şi raportul de mediu pentru Planul Urbanistic General al Oraşului Roznov.

Dezbaterea publica va avea loc in data de 10 decembrie 2018, ora 12.00, la sediul Primariei Oraşului Roznov, jud. Neamţ.

Proiectul de plan şi Raportul de mediu pot fi consultate la sediul Agentiei pentru Protectia Mediului Neamţ, cu sediul în municipiul Piatra Neamţ, P-ţa 22 Decembrie nr. 5, de luni pana vineri intre orele 9:00-12:00.

Comentariile si propunerile se primesc in scris la sediul APM Neamţ, până la data de 05.12.2018.